Logo Loading

Enter your keyword

Depilacja IPL

Ada Salon Kosmetyczny

Pomożemy Ci zatrzymać czas

Salon Kosmetyczny Ada Wrocław

Depilacja IPL

Fotodepilacja laserowa (laseroterapia) to trwałe usuwanie owłosienia. Głównym atutem zabiegu jest poprawa komfortu życia, oszczędność czasu i wygoda, tak więc, zabieg ten polecany jest każdej osobie, która chce trwale pozbyć się owłosienia. Metoda ta, zalecana jest również pacjentom z zaburzeniami endokrynologicznymi (hirsutyzm), (hipertrychoza) w przebiegu których pojawia się nadmierne owłosienie. Epilację polecamy także osobom z […]

Information: usuwanie owłosienia z twarzy i ciała

Price: 80 - 400 zł

Fotodepilacja laserowa (laseroterapia) to trwałe usuwanie owłosienia. Głównym atutem zabiegu jest poprawa komfortu życia, oszczędność czasu i wygoda, tak więc, zabieg ten polecany jest każdej osobie, która chce trwale pozbyć się owłosienia.
Metoda ta, zalecana jest również pacjentom z zaburzeniami endokrynologicznymi (hirsutyzm), (hipertrychoza) w przebiegu których pojawia się nadmierne owłosienie.
Epilację polecamy także osobom z wrażliwą skórą, u których pojawia się odczyn zapalny na skórze (zaczerwienienie) po woskowaniu, goleniu lub depilacjach chemicznych.

Cena depilacji IPL w zależności od miejsca:

wąsik – 80 -120 zł
pachy – 120 – 150 zł
broda – 100 – 120 zł
łydki – od 350 zł
uda – od 350 zł
kolana – od 150 zł
bikini – od 250 zł
plecy – od 400 zł

Mechanizm działania światła lasera na mieszek włosowy i włos

Laser stosowany do zabiegów epilacji działa powierzchownie, nie wpływa na funkcje całego organizmu. Wiązka promieni skierowana ku skórze przenika jedynie do 2 mm w głąb, co powoduje najpierw uszkodzenie mieszka potem jego stopniowy zanik, co w efekcie prowadzi do utraty włosa. Promieniowanie wydzielane przez laser pochłaniane jest przez melaninę mieszków włosowych i skóry. Odpowiednia długość wiązki światła niszczy ten barwnik, a przez to powoduje zanik mieszków włosowych i po włosach nie pozostaje nawet ślad. Dlatego też im większy jest kontrast pomiędzy kolorem mieszka włosowego a skórą tym zabieg jest skuteczniejszy -większa ilość mieszków włosowych ulega zniszczeniu. Jeden „strzał” wiązką światła likwiduje kilkanaście i więcej włosów, które znajdują się na powierzchni skóry tworzącej plamkę o średnicy od 9×9 mm. Włosy niszczy się partiami plamka po plamce.

BUY NOW