Logo Loading

Enter your keyword

Kwas hialuronowy

Ada Salon Kosmetyczny

Pomożemy Ci zatrzymać czas

Salon Kosmetyczny Ada Wrocław

Kwas hialuronowy

Kwas hialuronowy występuje naturalnie w naszym ciele, ale jego stężenie maleje wraz z wiekiem. Wiele odmładzających i rewitalizujących zabiegów polega na uzupełnianiu niedoboru kwasu hialuronowego w skórze.  Kwas hialuronowy najczęściej wykorzystywany jest w gabinetach medycyny estetycznej. W trakcie licznych zabiegów typu anti-aging wstrzykuje się w głąb naskórka preparaty zawierające kwas hialuronowy. Preparaty do wypełniania zmarszczek […]

Information: spłycenie i korekcja zmarszczek, poprawa owalu twarzy

Price: 650 - 830 zł

Kwas hialuronowy występuje naturalnie w naszym ciele, ale jego stężenie maleje wraz z wiekiem. Wiele odmładzających i rewitalizujących zabiegów polega na uzupełnianiu niedoboru kwasu hialuronowego w skórze.  Kwas hialuronowy najczęściej wykorzystywany jest w gabinetach medycyny estetycznej. W trakcie licznych zabiegów typu anti-aging wstrzykuje się w głąb naskórka preparaty zawierające kwas hialuronowy. Preparaty do wypełniania zmarszczek kwasem hialuronowym mają postać krystalicznego, bardzo plastycznego i elastycznego żelu, który po wprowadzeniu do skóry wypełnia zmarszczkę.

Jednak kwas hialuronowy rozkłada się w organizmie w naturalny sposób, dlatego efekty tych zabiegów nie są bardzo trwałe. W zależności od preparatu i miejsca podania mogą utrzymywać się od 6 do 12 miesięcy.

Ponadto kwas hialuronowy stosuje się w celu wspomagania procesu gojenia się ran, oparzeń i wrzodów skóry.

BUY NOW