Logo Loading

Enter your keyword

Oczyszczanie twarzy

Ada Salon Kosmetyczny

Pomożemy Ci zatrzymać czas

Salon Kosmetyczny Ada Wrocław

Oczyszczanie twarzy

Oczyszczanie twarzy przynosi doskonałe efekty niezależnie od wieku. Skóra, która w skutek zalegania martwych komórek, nie może oddychać, staje się w rezultacie sucha i szara, a także zanieczyszczona zaskórnikami. Kiedy pojawią się także rozszerzone pory, grudki i krostki jest to zabieg jak najbardziej wskazany. Zabieg jest polecany w przypadku wzmożonej pracy gruczołów łojowych, a także […]

Information: skóra z łojotokiem, zaskórnikami, rozszerzonymi porami, grudkami i krostkami

Price: 150 - 180 zł

Oczyszczanie twarzy przynosi doskonałe efekty niezależnie od wieku. Skóra, która w skutek zalegania martwych komórek, nie może oddychać, staje się w rezultacie sucha i szara, a także zanieczyszczona zaskórnikami. Kiedy pojawią się także rozszerzone pory, grudki i krostki jest to zabieg jak najbardziej wskazany. Zabieg jest polecany w przypadku wzmożonej pracy gruczołów łojowych, a także kiedy jest niedotleniona i ma nieładny koloryt.

Trądzik 

jest jednym z najczęstszych schorzeń dermatologicznych. Występuje u ponad 80% osób w wieku 12-24 lata oraz coraz częściej u osób 30-40 letnich. Nie leczony może mieć przewlekły przebieg i pozostawić trwałe ślady jak: przebarwienia, blizny oraz zaburzenia emocjonalne. Jest chorobą obejmującą okolice łojotokowe(najczęściej twarz, okolicę międzyłopatkową oraz ramiona, czyli w miejscach gdzie występuje największa ilość gruczołów łojowych). Charakterystyczne zmiany to zaskórniki, grudki , krosty, torbiele ropne i blizny czyli potocznie mówiąc „wągry i pryszcze”.

Łojotok nadmiar produkcji łoju (sebum)

U pacjentów chorych na trądzik zmiany hormonalne prowadzą do nadmiernej stymulacji gruczołów łojowych, co powoduje nadprodukcję łoju oraz doprowadza przerostu gruczołów łojowych. Zjawisko to jest bardzo powszechne w okresie dojrzewania, może jednak trwać dość długo i występować u osób 30-40 letnich.

 Najczęściej stosowane w leczeniu są:
peelingi medyczne, mikrodermabrazja, biostymulacja laserowa, krioterapia, kawitacja ultradźwiękowa

 

 

BUY NOW