Logo Loading

Enter your keyword

Różowa maska algowa- czerwone wino

Ada Salon Kosmetyczny

Pomożemy Ci zatrzymać czas

Salon Kosmetyczny Ada Wrocław

Różowa maska algowa- czerwone wino

Wraz z upływem lat dochodzi do zmian w skórze, pojawia się wiotkość, utrata jędrności ,skora pokrywa się siateczką drobnych zmarszczek. Tworzenie się ich zależne jest od ogólnego stanu zdrowia, hormonów, trybu życia, odpowiedniej pielęgnacji,naszej mimiki, czynników zewnętrznych – np. słońca oraz wieku. Zmarszczki dzielimy na mimiczne, grawitacyjne oraz związane z działaniem promieniowania UV i wieku. […]

Information: Cera dojrzała, wrażliwa, z problemami naczynkowymi.

Price: 150-250 zł

Wraz z upływem lat dochodzi do zmian w skórze, pojawia się wiotkość, utrata jędrności ,skora pokrywa się siateczką drobnych zmarszczek. Tworzenie się ich zależne jest od ogólnego stanu zdrowia, hormonów, trybu życia, odpowiedniej pielęgnacji,naszej mimiki, czynników zewnętrznych – np. słońca oraz wieku. Zmarszczki dzielimy na mimiczne, grawitacyjne oraz związane z działaniem promieniowania UV i wieku. Do łagodzenia zmarszczek w zależności od ich rodzaju i usytuowania wykonujemy różne zabiegi medyczne charakteryzujące się głębszą ingerencją i długotrwałym efektem oraz zabiegi kosmetyczne, które ponieważ są metodami bezinwazyjnymi są bardzo przyjemne, tańsze i przynoszą zaskakująco dobre.

Lifting, regeneracja

Działanie
– neutralizuje wolne rodniki
– oczyszcza skórę z toksyn (detoks)
– pobudza mikrocyrkulację
– wzmacnia, ujędrnia, silnie nawilża skórę
– redukuje zaczerwienienia i podrażnienia naskórka
– napina i napręża skórę (lifting)

Składniki aktywne
alginat (ekstrakt z alg brunatnych), glinka Ghassoul, olejek grejpfrutowy, ekstrakt z czerwonego wina.

Alginat – 100% ekstrakt z alg brunatnych, bogaty w łatwo przyswajalne alginiany, polisacharydy, aminokwasy, witaminy, związki jodu, krzemu, wapnia i magnezu oraz mikroelementy. Wzmacnia skórę, głęboko nawilża, redukuje zaczerwienienia i podrażnienia.
Glinka Ghassoul – zwana marokańskim błotem, jest synonimem czystości i schludności. Ceniona z powodu kojących i oczyszczających właściwości.
Olejek grejpfrutowy – oczyszcza i tonizuje skórę, oddziaływuje pozytywnie na zmysły.
Ekstrakt z czerwonego wina – wykazuje unikatowe, silne działanie przeciwrodnikowe, chroniąc tym samy skórę przed zbyt wczesnym starzeniem oraz agresją zanieczyszczonego środowiska.

BUY NOW