Logo Loading

Enter your keyword

Botox

Ada Salon Kosmetyczny

Pomożemy Ci zatrzymać czas

Salon Kosmetyczny Ada Wrocław

Botox

Wraz z upływem lat dochodzi do zmian w skórze, pojawia się wiotkość, utrata jędrności ,skora pokrywa się siateczką drobnych zmarszczek. Tworzenie się ich zależne jest od ogólnego stanu zdrowia, hormonów, trybu życia, odpowiedniej pielęgnacji,naszej mimiki, czynników zewnętrznych – np. słońca oraz wieku. Zmarszczki dzielimy na mimiczne, grawitacyjne oraz związane z działaniem promieniowania UV i wieku. […]

Information: korekcja zmarszczek

Price: od 400 zł

Wraz z upływem lat dochodzi do zmian w skórze, pojawia się wiotkość, utrata jędrności ,skora pokrywa się siateczką drobnych zmarszczek. Tworzenie się ich zależne jest od ogólnego stanu zdrowia, hormonów, trybu życia, odpowiedniej pielęgnacji,naszej mimiki, czynników zewnętrznych – np. słońca oraz wieku. Zmarszczki dzielimy na mimiczne, grawitacyjne oraz związane z działaniem promieniowania UV i wieku. Do łagodzenia zmarszczek w zależności od ich rodzaju i usytuowania wykonujemy różne zabiegi medyczne charakteryzujące się głębszą ingerencją i długotrwałym efektem oraz zabiegi kosmetyczne, które ponieważ są metodami bezinwazyjnymi są bardzo przyjemne, tańsze i przynoszą zaskakująco dobre.

Jednym z zabiegów stosowanych w celu skorygowania zmarszczek jest nastrzykiwanie botoxem.

BOTOX

BOTOX jest nazwą handlową oczyszczonej postaci toksyny botulinowej typu A, produkowanej przez bakterie, Clostridium botulinum.

BOTOX blokuje przewodzenie bodźców z nerwów do drobnych, odpowiedzialnych za mimikę twarzy, mięśni. To zapobiega skurczowi tych mięśni, a jednocześnie marszczeniu i fałdowaniu się skóry, a więc utrwalaniu i pogłębianiu się zmarszczek. BOTOX działa jedynie w obrębie mięśni, do których został wstrzyknięty, podczas gdy pozostałe mięśnie funkcjonują jak dotychczas. W efekcie wyraz twarzy nie zmienia się, natomiast zanikają zmarszczki.

BOTOX zaczyna działać po 2-3 dniach od wstrzyknięcia, a pełny efekt leczenia może być widoczny dopiero po 7 do 10 dniach.

Wskazania:

BOTOX jest szeroko stosowany w usuwaniu:

zmarszczek między brwiami,
poziomych zmarszczek czołowych,
kurzych łapek,
zmarszczek palacza wokół ust.

Efekt leczenia utrzymuje się przez 3-5 miesięcy i dłużej w zależności od osoby. Efekt ten zanika stopniowo.

Działania niepożądane:

Do najczęstszych działań niepożądanych należy tkliwość i zasinienie w miejscu wstrzyknięcia. W niektórych przypadkach, BOTOX może przechodzić na okoliczne mięśnie i powodować ich przemijające osłabienie. Rzadko, może dochodzić do niewielkiego i odwracalnego opadania powiek i brwi, trwającego 1-2 tygodnie.

BUY NOW