Logo Loading

Enter your keyword

Depilacja woskiem

Ada Salon Kosmetyczny

Pomożemy Ci zatrzymać czas

Salon Kosmetyczny Ada Wrocław

Depilacja woskiem

Najlepszym i najskuteczniejszym sposobem depilacji z szeroko dostępnych na rynku środków jest wosk, który wyrywa włoski razem z korzeniami. Odnowienie cebulki po takim zabiegu trwa kilka tygodni i co ważniejsze końcówki włosków są delikatniejsze (nie ma kłującej szczecinki, jak w przypadku golenia). Zdarza się, że po kilku latach systematycznej depilacji woskiem owłosienie staje się praktycznie […]

Information: usuwanie owłosienia woskiem

Price: 10 - 135 zł

Najlepszym i najskuteczniejszym sposobem depilacji z szeroko dostępnych na rynku środków jest wosk, który wyrywa włoski razem z korzeniami. Odnowienie cebulki po takim zabiegu trwa kilka tygodni i co ważniejsze końcówki włosków są delikatniejsze (nie ma kłującej szczecinki, jak w przypadku golenia). Zdarza się, że po kilku latach systematycznej depilacji woskiem owłosienie staje się praktycznie niewidoczne.
Rozróżniamy dwa rodzaje wosków: wosk gorący i zimny. Gorący wosk położony na skórę rozgrzewa mieszek włosowy. Staje się on lepiej ukrwiony i rozluźniony, dzięki czemu łatwiej jest wyrwać włos z cebulką. Ze względu na swą dużą skuteczność bardzo chętnie stosuje się go w gabinetach kosmetycznych. Wosk zimny dostępny jest w sklepach kosmetycznych i można stosować go w domu – jest bardzo łatwy w użyciu. Najczęściej sprzedawany jest w formie gotowych plastrów, które należy jedynie podgrzać w dłoniach. Ale tę łatwość nakładania możemy przepłacić włoskami wyrwanymi bez cebulki. W przypadku mocnych grubych włosków zimny wosk nie zdaje egzaminu- jest za „słaby”.

Ceny depilacji w zależności od miejsca:

całe nogi – 135 zł
całe nogi + bikini – 150 zł
łydki – 50 zł
uda – 50 zł
bikini – 50 – 80 zł
wąsik – 15 zł
broda – 15 zł
pachy – 30 zł
ręce – 50 zł
ręce + pachy – 70 zł

BUY NOW