Logo Loading

Enter your keyword

Fotoodmładzanie

Ada Salon Kosmetyczny

Pomożemy Ci zatrzymać czas

Salon Kosmetyczny Ada Wrocław

Fotoodmładzanie

Regeneracja i odmładzanie skóry – to zabiegi niwelujące drobne oznaki starzenia się skóry. Poprawia koloryt, napięcie skóry, przywraca jej blask, usuwa zmęczony wygląd wywołany szkodliwymi czynnikami środowiskowymi i wiekiem. Pobudza naturalne wytwarzanie kolagenu. Korzyści z zabiegu są zarówno doraźne – promienny wygląd, jak i długofalowe – zauważalna poprawa i odmłodzenie skóry. Zabieg fotoodmładzania można wykonywać w […]

Information: oprawia koloryt, napięcie skóry, przywraca jej blask, usuwa zmęczony wygląd, pobudza naturalne wytwarzanie kolagenu

Price: 300 zł

Regeneracja i odmładzanie skóry – to zabiegi niwelujące drobne oznaki starzenia się skóry. Poprawia koloryt, napięcie skóry, przywraca jej blask, usuwa zmęczony wygląd wywołany szkodliwymi czynnikami środowiskowymi i wiekiem. Pobudza naturalne wytwarzanie kolagenu. Korzyści z zabiegu są zarówno doraźne – promienny wygląd, jak i długofalowe – zauważalna poprawa i odmłodzenie skóry. Zabieg fotoodmładzania można wykonywać w każdej porze roku, po zabiegu można od razu wrócić do normalnej aktywności.
Zabiegi są całkowicie bezbolesne!

Mechanizm fotoodmładzania

Zabieg fotoodmładzania to unikalna procedura, pozwalająca na odmłodzenie skóry przy pomocy impulsowego śródła światła /IPL/, bez konieczności rezygnacji z dotychczasowego trybu życia.

Istnieje kilka metod oceny fotouszkodzeń skóry. Najprostszy podział, który stosujemy, definiuje wspólne cechy wewnętrznego i zewnętrznego starzenia się skóry. Grupa A uszkodzeń skóry to plamy barwnikowe, piegi oraz zmiany naczyniowe – rumień i porozszerzane naczynka, będące efektem średnich uszkodzeń świetlnych, ale również chorób np. trądzika różowatego. Grupa B to zmiany strukturalne skóry i naskórka – zmarszczki, rozszerzone pory, a także zmiany sprężystości skóry charakteryzowane jako rumiana i pofałdowana cera. Poszczególni pacjenci mogą mieć uszkodzenia grupy A lub /i B. Klasyfikacja powstała w celu prostego opisu objawów starzenia się skóry oraz odpowiedniego zaplanowania techniki leczenia.

Fotoodmładzanie jest dynamicznym, nieinwazyjnym procesem polegającym na zastosowaniu niekoherentnego, impulsowego światła o niskiej gęstości energii do odmłodzenia skóry twarzy, szyi, dłoni. Leczenie składa się z serii 1-5 zabiegów, wykonywanych co 3-6 tygodni. Zabieg jest prowadzony na całej twarzy i w zależności od dominujących objawów, skórę naświetla się jedno- lub dwukrotnie w czasie jednego spotkania.

Wskazania do fotoodmładzania:

łagodne zmiany naczyniowe:
– teleangiektazje
– trądzik różowaty
– rumień
zaburzenia pigmentacji skóry:
– posłoneczne zmiany pigmentowe
– piegi
zmiany strukturalne skórne i naskórkowe:
– zmarszczki – niezbyt głębokie
– zmiany sprężystości skóry
– rozszerzone pory.

BUY NOW