Logo Loading

Enter your keyword

Masaże

Ada Salon Kosmetyczny

Pomożemy Ci zatrzymać czas

Salon Kosmetyczny Ada Wrocław

Masaże

Masaż Klasyczny – 120 zł Masaż jest jednym ze sposobów upiększenia ciała, poprawienia elastyczności skóry i sprawności mięśni, a jego efektywność polega na wspomaganiu naturalnych funkci organizmu. Wpływa pozytywnie na psychikę, daje ukojenie nerwom i usuwa uczucie zmęczenia. Przez stosowanie technik głaskania, rozcierania, ugniatania, oklepywania i wibracji pobudza układ krążenia, ułatwia pozbywanie się przez organizm […]

Information: poprawia elastyczność skóry, odchudza, działa antycellulitowo, relaksacyjnie, ujędrniająco

Price: 50 - 350 zł

powiększanie ust

Masaż Klasyczny – 120 zł
Masaż jest jednym ze sposobów upiększenia ciała, poprawienia elastyczności skóry i sprawności mięśni, a jego efektywność polega na wspomaganiu naturalnych funkci organizmu. Wpływa pozytywnie na psychikę, daje ukojenie nerwom i usuwa uczucie zmęczenia. Przez stosowanie technik głaskania, rozcierania, ugniatania, oklepywania i wibracji pobudza układ krążenia, ułatwia pozbywanie się przez organizm szkodliwych produktów przemiany materii, wzmacnia mięśnie, kości i stawy.

Masaż Antycellulitowy – 80 zł
Masaż jest jednym z podstawowych zabiegów o potwierdzonej skuteczności w leczeniu cellulitu. Ma za zadanie usprawnić krążenie całego organizmu, a przede wszystkim miejsc gdzie nastąpiły zmiany, uelastycznić tkankę łączną i zmniejszyć obrzęki. Ważne jest więc dobranie takich technik, które stymulują krążenie, głównie limfatyczne, odpowiedzialne za odprowadzanie toksyn z organizmu oraz które działają głównie na poziomie skórnym. Podstawowymi metodami, stosowanymi w różnych etapach terapii, są: Manualny Drenaż Limfatyczny oraz Masaż Bańką Chińską. Użycie sprawdzonych preparatów i olejków eterycznych intensyfikuje spalanie tkanki tłuszczowej i techniki drenażowe.

Masaż Relaksacyjny – 120 zł
Spokojny, delikatny masaż posiadający wspaniałe właściwości odstresowujące i relaksacyjne. Wykonywany w wolnym tempie, miękkimi, rytmicznymi ruchami wpływa na poprawę samopoczucia na poziomie fizycznym oraz psychicznym, relaksując umysł i likwidując napięcie mięśni w przyjemny i łagodny sposób. Wspomaga leczenie nerwic, stanów lękowych oraz negatywnych skutków długotrwałego stresu.

Antycellulitowy Masaż Bańką Chińską – 50 – 80 zł

Masaż bańkami chińskimi ujędrnia i wygładza skórę, a zewzględu na próżniowy charakter zabiegu redukuje znakomicie cellulit. Intensywna praca na udach, brzuchu i pośladkach przyspiesza przemianę materii oraz spalanie tłuszczu. Pobudza krążenie i działanie płynów ustrojowych.

Masaż Bańkami Chińskimi powinien odbywać się co drugi dzień przez ok. 15-20 minut. Do osiągnięcia oczekiwanych efektów powinno wystarczyć do 10 zbiegów. Po zabiegach mogą pojawić się zaczerwieninia oraz siniaki, dlatego nie powinien byc stosowany u klientek ze skłonnościami do pękania naczynek.

Masaż pleców – 70 zł

Masaż stóp – 50 zł

Masaż próżniowy i ultradźwięki – 160 zł

Drenaż limfatyczny – 70 zł (BOA)

Masaże rytualne Thalgo (Ocean Memory i Indioceane) – 350 zł (ok. 3 godziny)

W skład zabiegu wchodzi peeling całego ciała, sauna parowa, rytualny masaż Thalgo, masaż twarzy, szyi i dekoltu, zabieg odżywczy na twarz.

BUY NOW