Logo Loading

Enter your keyword

Zabieg na przebarwienia

Ada Salon Kosmetyczny

Pomożemy Ci zatrzymać czas

Salon Kosmetyczny Ada Wrocław

Zabieg na przebarwienia

Najczęściej spotykane przebarwienia to piegi, ostuda, plamy wątrobowe starcze czy przebarwienia pozapalne np. potrądzikowe, przebarwienia posłoneczne. Najczęściej dotyczą kobiet. Przebarwienia są to plamki i plamy ciemniejsze od reszty skóry. Mogą być jasnobrązowe, brązowe, a nawet szare, różnej wielkości i kształtu, rozmieszczone w różnych miejscach, najczęściej tych narażonych na działanie promieni słonecznych czyli na twarzy, szyi, […]

Information: piegi, ostuda, plamy wątrobowe starcze czy przebarwienia pozapalne np. potrądzikowe, przebarwienia posłoneczne

Price: 60 - 1200 zł

Najczęściej spotykane przebarwienia to piegi, ostuda, plamy wątrobowe starcze czy przebarwienia pozapalne np. potrądzikowe, przebarwienia posłoneczne. Najczęściej dotyczą kobiet.

Przebarwienia są to plamki i plamy ciemniejsze od reszty skóry. Mogą być jasnobrązowe, brązowe, a nawet szare, różnej wielkości i kształtu, rozmieszczone w różnych miejscach, najczęściej tych narażonych na działanie promieni słonecznych czyli na twarzy, szyi, dekolcie, grzbietach rąk.
Główną przyczyną powstawania przebarwień jest promieniowanie ultrafioletowe, kolejną to zmiany hormonalne związane z zaburzeniami miesiączkowania, chorobami przydatków, ciążą lub przyjmowaniem doustnych środków antykoncepcyjnych. Zaburzenia barwnikowe mogą zostać wywołane także przez choroby wątroby, tarczycy oraz przez stosowanie fotouczulających leków.

Medycyna estetyczna dostarcza wielu skutecznych rozwiązań dla likwidacji przebarwień. Możliwe jest usunięcie praktycznie wszystkich rodzajów przebarwień (w tym posłonecznych, wynikających z wieku, z zaburzenia gospodarki pigmentowej i innych przyczyn).

Ceny poszczególnych rodzajów zabiegów:

Zabieg IPL – od 60 zł (w zależności od ilości impulsów)
Zabiegi z kwasami (migdałowy, pirogronowy, azelinowy) – 120 – 300 zł
Cosmelan cały pakiet – 1200 zł

Laserowa Redukcja Przebarwień IPL

Redukcja za pomocą impulsów świetlnych IPL jest bardzo skutecznym rozwiązaniem dla pozbycia się różnych rodzajów przebarwień. Są to m.in. przebarwienia posłoneczne, powstałe wskutek podrażnień lub urazów. Efekty są widoczne zazwyczaj już po pierwszym zabiegu. Jest to jeden z wymagających najmniej powtórzeń zabiegów laserowych.

Cosmelan

Cosmelan to jeden z najskuteczniejszych preparatów o silnym działaniu usuwającym pigmenty. Jest to zabieg peelingujący i złuszczający naskórek, który przywraca równy koloryt, rozjaśnia oraz aktywuje naturalne procesy odnowy skóry. To jedna z najpopularniejszych, najbezpieczniejszych i najskuteczniejszych metod wybielających lub usuwających  przebarwienia, zwężających rozszerzone pory skóry, spłycających blizny i leczących trądzik. Pierwsze efekty widoczne są już po tygodniu, ale spektakularny efekt najczęściej zaobserwujemy po miesiącu. W 99% przypadków następuje redukcja plam o 95%.

BUY NOW