Logo Loading

Enter your keyword

Mikrodermabrazja

Ada Salon Kosmetyczny

Pomożemy Ci zatrzymać czas

Salon Kosmetyczny Ada Wrocław

Mikrodermabrazja

Mikrodermabrazja diamentowa jest metodą mechanicznego złuszczania naskórka warstwa po warstwie. Polega na usunięciu-ścieraniu warstw naskórka za pomocą specjalnego urządzenia wyposażonego w głowice ścierające, pokryte kryształkami naturalnego diamentu. Dzięki umiarkowanemu usuwaniu górnych warstw naskórka w jego warstwie podstawnej dochodzi do zintensyfikowanego tworzenia się nowych, pełnowartościowych komórek,wędrują one do góry zastępując komórki uszkodzone. Złuszczanie następuje stopniowo dlatego […]

Information: generalna regeneracja skóry poprzez bezbolesne usunięcie-ścieranie warstw naskórka

Price: 150 - 200 zł

Mikrodermabrazja diamentowa jest metodą mechanicznego złuszczania naskórka warstwa po warstwie. Polega na usunięciu-ścieraniu warstw naskórka za pomocą specjalnego urządzenia wyposażonego w głowice ścierające, pokryte kryształkami naturalnego diamentu. Dzięki umiarkowanemu usuwaniu górnych warstw naskórka w jego warstwie podstawnej dochodzi do zintensyfikowanego tworzenia się nowych, pełnowartościowych komórek,wędrują one do góry zastępując komórki uszkodzone. Złuszczanie następuje stopniowo dlatego nie ma niebezpieczeństwa zbyt głębokiego lub nierównomiernego złuszczania ani powstania blizn. Aparat wykorzystuje najnowocześniejszą technologię spełniającą wszystkie wymagane normy europejskie w spektakularny sposób poprawiając funkcjonowanie skóry. Kontrolowana mikrodermabrazja jest nowoczesną techniką,która za pomocą łagodnego peelingu pomaga uporać się ze specyficznymi problemami skórnymi. Mówimy tu o kontrolowanej mikrodermabrazji, ponieważ intensywność zabiegu(głębokość złuszczania)jest dobierana indywidualnie dla pacjenta. Mikrodermabrazja diamentowa jest zabiegiem bezpiecznym, nieinwazyjnym, bezbolesnym i nie powodującym uczuleń jak w przypadku innych metod peelingu. To zabieg skutecznie regenerujący i odmładzający skórę. Kuracja obejmuje od 6 do 10 zabiegów przeprowadzanych w odstępie 1 do 4 tygodni, można również wykonywać jednorazowo.

Zalety mikrodermabrazji:
– bezpieczna kontrolowana głębokość ścierania
– pobudzenie produkcji kolagenu i elastyny
– nie ma ograniczeń wiekowych
– zabieg jest bezbolesny
– możliwość częstego powtarzania
– nalternatywa dla osób nietolerujących peelingu chemicznego
– likwidacja drobnych zmarszczek, uszkodzeń, zanieczyszczeń
– odnowa komórkowa
– generalna regeneracja skóry
– eliminacja nadmiernego rogowacenia, suchości i uszkodzeń posłonecznych
– przyspieszenie krążenia krwi i limfy
– zwiększenie absorbcji kosmetyków-odżywienie i nawilżenie skóry
– wzmocnienie zdolności obronnych skóry
Wskazania do mirkodermabrazji diamentowej:
– trądzik pospolity (grudkowy, zaskórnikowy)
– blizny potrądzikowe
– łojotok
– rozszerzone pory
– zaskórniki, prosaki
– blizny
– przebarwienia i odbarwienia
– uszkodzenia posłoneczne
– szorstki, zrogowaiały naskórek
– rozstępy
– cellulit
– wiotkość skóry
– rogowacenie okołomieszkowe

Zabieg mikrodermabrazji nie wymaga ograniczenia aktywności życiowej, jedynie bardziej wrażliwa skóra może reagować lekkim zaczerwienieniem, które ustępuje po kilku godzinach. Systematyczne stosowane zabiegi nadają skórze młodzieńczy wygląd i czynią ją bardziej promienną. Z każdą sesją efekty potęgują się, skóra staje się coraz bardziej gładka, elastyczna, świetlista, nabiera zdrowego kolorytu. Zabieg jest idealnym przygotowaniem do terapii biocybernetycznym aparatem BeautyTek służącym do remodelingu twarzy i ciała dostępnego w Naszej ofercie jak i do innych zabiegów kosmetycznych.

BUY NOW