Logo Loading

Enter your keyword

Hifu – bezoperacyjny lifting

Aktualności

Pomożemy Ci zatrzymać czas

Salon Kosmetyczny Ada Wrocław
Hifu – bezoperacyjny lifting

Hifu – bezoperacyjny lifting

HIFU- BEZOPERACYJNY LIFTING TO WYSOKA SKUTECZNOŚĆ, ZAPEWNIAJĄCA BARDZO DOBRE REZULTATY. 

EFEKT LIFTINGU STAJE SIĘ WIDOCZNYJUŻ PO JEDNYM ZABIEGU– PIERWSZE EFEKTY WIDAĆ PO 24-48 GODZINACH PO ZABIEGU, A POTEM EFEKT NASILA SIĘ PRZEZ 2-3 MIESIĄCE OD JEGO PRZEPROWADZENIA. UTRZYMUJE SIĘ OKOŁO 18 MIESIĘCY. 

JAKO ŻE EFEKT LIFTINGU UTRZYMUJE SIĘ PRZEZ DŁUGI CZAS – PO ZABIEGU PACJENT ODZYSKUJE MŁODSZY I PROMIENNY WYGLĄD. ZABIEG MOŻE BYĆ Z POWODZENIEM STOSOWANY ZARÓWNO U KOBIET JAK I U MĘŻCZYZN.

Zabieg polega na kontrolowanym skupionym umieszczeniu wiązki fal ultradźwiękowych na określonej głębokości. Fale, które przechodzą przez naskórek, kumulują się w jednym punkcie – wewnątrz skóry lub w tkance podskórnej. 

W zależności od wybranej głębokości penetracji fal, uzyskujemy różne efekty. Dla efektu liftingu – stosujemy koagulację na najgłębszej „warstwie”, czyli na głębokości 4,5 mm (warstwa mięśniowo-powięziowa). Na tej samej warstwie pracują chirurdzy plastycy wykonując tradycyjny lifting operacyjny.

Koagulacja na głębokości 3 i 1,5 mm pozwala poprawić kondycję skóry właściwej.

Zabieg również może być wykonany na inne partie ciała np. brzuch, uda w celu ujedrnienia skóry po ciąży lub odchudzaniu.

HIFU – NOWA METODA DOTYCHCZAS WYKORZYSTYWANA W CELACH MEDYCZNYCH.

NOWE TECHNOLOGIE W TEJ DZIEDZINIE MEDYCYNY ZASKAKUJĄCO SZYBKO SIĘ ROZWIJAJĄ – I CIESZĄ SIĘ SKUTECZNOŚCIĄ. JEDNĄ Z NICH JEST WYSOKOENERGETYCZNA FALA ULTRADŹWIĘKOWA O DUŻYM NATĘŻENIU (HIFU). 

DOTYCHCZAS METODA TA WYKORZYSTYWANA BYŁA W MEDYCYNIE KLASYCZNEJ W CELACH TERAPEUTYCZNYCH,  JEDNAK ZAAWANSOWANE BADANIA UDOWODNIŁY, ŻE IDEALNIE SPRAWDZA SIĘ DLA POTRZEB ESTETYCZNYCH. 

BUY NOW