Logo Loading

Enter your keyword

Złuszczanie naskórka po zimie

Aktualności

Pomożemy Ci zatrzymać czas

Salon Kosmetyczny Ada Wrocław
Złuszczanie naskórka po zimie

Złuszczanie naskórka po zimie

Zapraszamy na zabiegi złuszczające. Zostawiamy stary naskórek w salonie i wychodzimy z nową cerą- świeżą i napiętą. Polecamy w szczególności kwas mlekowy, jak również, znany wszystkim, migdałowy w połączeniu z mikrodermabrazją i maską żelowo-algową. Efekty są świetne.

Kwas mlekowy posiada szereg zalet. Działa złuszczająco, usuwa przebarwienia, spłyca zmarszczki, likwiduje trądzik i utrzymuje naturalne ph skóry. Poza tym ma on działanie bakteriobójcze, a jego długotrwałe stosowanie może sprawić, że nasza cera znacznie lepiej będzie wchłaniała inne kosmetyki. Kwas mlekowy jest wskazany do stosowania w przypadku niemal wszystkich typów cery.

Kwas migdałowy w wysokich stężeniach – od 20% do50% – poprawia stan skóry trądzikowej, ze zmarszczkami, piegami i ostudą. Po zabiegu nie ma uczucia dyskomfortu, a efekt jest niemal natychmiastowy. Kwas migdałowy może być stosowany przez cały rok, ponieważ nie uwrażliwia skóry na promienie słoneczne. Efektem stosowania kwasu migdałowego jest gładka, mocna skóra, reaktywacja postarzałej skóry, nawilżenie, uelastycznienie, regeneracja, zmniejszenie łojotoku.

No Comments

Post Your Comment

Your email address will not be published.

BUY NOW